Jei teisingai naudositės čiužiniu ir vadovausitės priežiūros instrukcijomis, prekybininkas nuo pardavimo datos suteikia gaminio branduoliui 2 metų garantiją. Jei suradote žaliavų ar gamybos technologijų defektų, kreipkitės su raštiška pretenzija adresu info@e-ciuziniai.lt . Kartu su pretenzija turėkite PVM sąskaitą faktūrą, apmokėjimo kvitą. Jei neturėsite šių dokumentų pretenzija nebus priimta. Esant pretenzijai čiužinys turi būti išvalytas, neturėti jokių nešvarumų, taip pat čiužinys turi atitikti visus higieninius reikalavimus.

Naudojimo priežiūros instrukcija:

1. Čiužinį reikia eksplotuoti ant grotelių su minimaliu 24 vnt. lentelių - lamelių.

2. Po čiužinio pagrindu turi būti bent 4 cm oro tarpas.

3. Čiužinys atsparus temperatūros svyravimams nuo 0C iki +50C.

4. Nelaikykite čiužinio tiesioginėje saulėje ir drėgnoje aplinkoje, taip apsaugosite čiužinio užvalkalo spalvas ir prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

5. Čiužinio užsalkalas yra nuimamas ir gali būti skambiamas ar chemiškai valomas (žr. į užvalkalo priežiūros simbolius).

6. Nuimdami užvalkalą ar užvilkdami būkite atsargūs nesugadinkite užtrauktuko.

7. Rekomenduojame vėdinti ir vartyti čiužinį kelis kartus per metus.

Čiužinys turi būdingą kvapą, kuris laikui bėgant dingsta. Naudojamas putų poliuretanas yra lengvai degus. Norint užgesinti mažą liepsną galima naudoti vandenį, sniegą, spec. gesinimo miltelius. Susidėvėjęs putų poliuretanas tinka antriniam perdirbimui arba į savartyną. Čiužinio pakuotė yra žemo slėgio polietileno plėvelė, tinkama antriniam perdirbimui.

Nelaikoma defektu:

1. Čiužinio branduolio putų spalva, nei pavaizduota nuotrauka. (Putų poliuretano spalvos nedaro įtakos čiužinio kokybei, jos gali skirtis, tačiau sudėtinės medžiagos yra tokios pačios).

2. Defektu nelaikomas prekės susidėvėjimas naudojant įprastu būdu. Įprastas naudojimas - tai medžiagų spalvos pasiketimas dėl atmosferos veiksnių, užvalkalo susidėvėjimo (pvz. bangelės, dydžio pokyčiai, gumuliukų susidarymas ant audinio), dalinai suminkštėjusios (branduolio) medžiagos.

3. Defektu nelaikomi galimi užvalkalo dydžio pokyčiai, atsiradę įprastai naudojant čiužinį.

4. Defektu nelaikomas padidėjęs čiužinio paviršiaus sudrėkimas nuo prakaito (tokios medžiagos kaip viskoelastinis poliuretanas gali suteikti didesnę šilumą, prakaitavimo pojūtį.)